תנאי השירות

iRobot

תנאי השירות

  1. ברוכים הבאים ל- iRobot

1.1               חברת iRobot Corporation‏ ("iRobot", "אנחנו", "אנו" או "שלנו") מספקת: (1) אתר אינטרנט של חשבונות משתמשי iRobot שזמין לגישה global.iRobot.com (ה"אתר"‏), (2) שירותים שניתן לגשת אליהם דרך האתר ("אפליקציית האינטרנט") ו- (3) תוכנה שניתן להוריד לסמארטפון או לטאבלט לצורך גישה לשירותים (ה"אפליקציות לנייד"), שכולם נועדו לשימוש עם מוצרי החומרה של iRobot (ה"מוצרים") ובדרכים אחרות ש- iRobot מאפשרת. ניתן להשתמש במוצרים ושירותים מסוימים של iRobot יחד עם או בדרכים שמשתלבות עם מוצרים ושירותים של גורמי צד שלישי. המונח "שירותים" מתייחס לאתר, לאפליקציית האינטרנט ולאפליקציות לנייד.

2.                   הקשר שלכם עמנו

2.1               מסמך זה וכל המסמכים הנזכרים בו (במרוכז, "תנאי השירות") מגדירים את הגישה שלכם לשירותים והשימוש שלכם בהם. חשוב שתקראו ותבינו את תנאי השירות לפני השימוש בשירות.  אם משהו בתנאי השירות אינו ברור לכם, צרו עמנו קשר בכתובת global.irobot.com.

2.2               על-ידי הגדרת חשבון אצלנו או שימוש בשירותים וגישה אליהם, אתם מסכימים לתנאי שירות אלה.  אם אינכם מסכימים לתנאי השירות, אסור לכם לגלוש לשירות, או לגשת אליו או להשתמש בו בצורה אחרת.

2.3               רכישה של כל מוצר שהוא כפופה לאחריות המוגבלת שמסופקת עם המוצר ("האחריות המוגבלת") ועשויה להיות כפופה גם לתנאים וההתניות של המכירה.  התוכנה משובצת במוצר, וכל עדכון שחל עליה ("תוכנת המוצר") זמין ברישיון וכפוף להסכם הרישיון למשתמש הקצה.  תכונות מסוימות של השירותים עשויות להיות כפופות להנחיות, תנאים או כללים נוספים, שיפורסמו בשירותים בקשר לתכונות אלה.

2.4               עליכם להיות בני 13 ומעלה, ורשאים על פי החוק במדינת מגוריכם להיכנס להסכמים מחייבים, על מנת להשתמש בשירותים שלנו.  השירותים אינם זמינים למשתמשים שבעבר נאסר עליהם להשתמש בשירותים של iRobot.

3.                   מידע עלינו

3.1       iRobot Corporation היא חברה שנוסדה בהתאם לחוקי מדינת מסצ'וסטס בארצות הברית, עם מספר החברה הרשום 000773447 ובכתובת הרשומה ‎8 Crosby Drive, Bedford, Massachusetts 01730 USA.

4.                   מידע עליכם

4.1               הפרטיות שלכם חשובה לנו.  אתם מתבקשים לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו שמסבירה איך אנחנו אוספים מידע לגביכם ומשתמשים בו.

5.                   הגדרת חשבון

5.1               כדי להשתמש בשירותים, עליכם להירשם לחשבון משתמש (ה"חשבון" שלכם) ולספק מידע מסוים על עצמכם כנדרש בטופס ההרשמה הרלוונטי.  אתם מתחייבים לכך שכל המידע שאתם שולחים יהיה נכון ומדויק ושתדאגו לשמור עליו מעודכן.

5.2               אתם מתחייבים להגדיר לחשבונכם סיסמאות "חזקות" (סיסמאות שכוללות צירופים של אותיות רישיות ואותיות קטנות, מספרים וסמלים).

5.3               אתם אחראים לתחזוקה ולסודיות של פרטי הכניסה לחשבונכם, ולכל הפעילויות שמתבצעות במסגרת חשבונכם.  אם אתם חושדים שנעשה שימוש לא הולם בחשבונכם, אתם מתחייבים ליצור עמנו קשר בכתובת global.irobot.com באופן מיידי ולדווח על כך.

6.                   זכותכם להשתמש בשירותים

6.1               החומרים והתכנים הכלולים בשירותים שייכים לנו, ואנו מעניקים לכם הרשאה להשתמש בחומרים ובתכנים אלה למטרה הבלעדית של שימוש בשירותים בהתאם לתנאי השירות הללו.

6.2               זכותכם להשתמש בשירותים היא זכות אישית ואינכם מורשים להעניק זכות זו לאדם אחר, או למכור, להעניק במתנה או להעביר את חשבונכם לאדם אחר.  זכותכם להשתמש בשירותים לא מונעת מאיתנו להעניק לאנשים אחרים את הזכות להשתמש בשירותים.

6.3               למעט כפי שמותר בתנאי שירות אלה, לא מוענקת לכם זכות להשתמש בשם "iRobot" או בסימנים המסחריים, סמלי הלוגו, שמות התחומים ותכונות מותג ייחודיות אחרות של "iRobot".

6.4               במסגרת השירותים שלנו, אתם מורשים לבצע את הפעולות הבאות:

(a)                 לגשת לאפליקציית האינטרנט בקשר ועבור המטרה הבלעדית של שליטה במוצרים המותקנים בנכס שלכם ולניטורם, או גישה אחרת לשירות המסופק על-ידינו לשימושכם בהתאם לתנאי השירות הללו ("מטרה מורשית"); וכן

(b)                להתקין את האפליקציות לנייד ולהשתמש בהן לשימושכם במכשיר הנייד שלכם למען המטרה המורשית,

ואנו מעניקים לכם רישיון אישי, לא בלעדי ושאינו ניתן להעברה עבור המטרה המורשית.

6.5               התנאים הבאים חלים גם על רכישת אפליקציות לנייד מה- App Store של Apple או שימוש בשירותים בקשר למכשיר שסופק על-ידי Apple (במרוכז, שימושים מסוג זה הם ה"אפליקציה"):

(a)                 אתם מכירים בכך ומסכימים לכך שתנאי השירות הללו חלים באופן בלעדי ביניכם לבין iRobot, לא Apple, ושל- Apple אין כל אחריות שהיא בנוגע לאפליקציה או לתכנים הכלולים בה או נובעים ממנה.

(b)                השימוש שלכם באפליקציה חייב להיות בהתאם לתנאי השירות של ה- App Store;

(c)                 אתם מכירים בכך של- Apple אין כל חובה שהיא לספק שירותי תחזוקה ותמיכה ביחס לאפליקציה;

(d)                אם האפליקציה אינה תואמת לאף כתב אחריות חל, באפשרותכם ליידע את Apple על כך, ו- Apple תחזיר לכם את סכום הרכישה ששילמתם בעבור האפליקציה (אם רלוונטי). עד למידה המרבית המותרת בחוק החל, Apple לא תישא שום חובה נוספת ביחס לאפליקציה, וכל תביעה, אובדן, חבות, נזק, עלות או הוצאה אחרים שמיוחסים להיעדר תאימות לאחריות ייוחסו אך ורק על פי תנאי שירות אלה ועל פי החוק החל ל- iRobot כספקית התוכנה.

(e)                אתם מכירים בכך ש- Apple אינה אחראית לטיפול בתביעות שלכם או של צד שלישי בקשר לאפליקציה או לבעלותכם ו/או שימושכם באפליקציה, וכל התביעות מסוגים אלה ייוחסו אך ורק על פי תנאי שירות אלה ועל פי החוק החל ל- iRobot;

(f)                  אתם ו- iRobot מכירים בכך ומסכימים לכך ש- Apple והחברות הבנות של Apple הן מוטבי צד שלישי של תנאי שירות אלה ויש להן הזכות לסמוך על תנאי שירות אלה ביחס לרישיון שלכם לאפליקציה; וכן

(g)                אתם מכירים בכך ומסכימים לכך שבשימוש שלכם באפליקציה תצייתו לכל תנאי ההסכם של כל צד שלישי רלוונטי שעשוי להשפיע או להיות מושפע משימוש זה.

6.6               אתם מצהירים כי אינכם נמצאים במדינה הכפופה לאמברגו של ממשלת ארה"ב, או שהוגדרה על-ידי ממשלת ארה"ב כמדינה "התומכת בטרור", ואינכם מופיעים ברשימת הגורמים המנועים או המוגבלים של ממשלת ארה"ב.

6.7               אף על פי שניתן לגשת לאתר מכל רחבי העולם, המוצרים והשירותים המסופקים או הנגישים דרך האתר אינם זמינים לכל האנשים בכל המדינות.  אם אתם בוחרים לגשת לאתר מחוץ למדינה שבה iRobot תומכת במוצר ובשירותים ("מדינת יעד"), אתם עושים זאת ביוזמתכם בלבד ואתם האחראים הבלעדיים לציות לחוקים החלים במדינה זו.  אתם מבינים ומכירים בכך שהאתר לא נועד לשימוש במדינה שאינה מדינת יעד וחלק מתכונות האתר, או כולן, עשויות שלא לפעול או להיות לא הולמות לשימוש במדינה שכזו. עד למידה המרבית המותרת בחוק, iRobot לא נושאת כל אחריות או חבות שהיא לנזק או אובדן הנגרם עקב גישתכם לאתר או השימוש שלכם בו או במוצרי iRobot במדינה שאינה מדינת יעד. אתם תהיו מחויבים לתנאים אלה בכל גישה לאתר או שימוש בו או במוצרים.

7.                   עדכוני תוכנה

7.1               מעת לעת, אנו עשויים לפתח תיקונים, תיקוני באגים, עדכונים ושינויים אחרים שנועדו לשפר את הביצועים של השירותים או של תוכנת המוצר ("עדכונים").  אתם מסכימים לכך שנתקין עדכונים אלה באופן אוטומטי, מבלי לספק לכם הודעה נוספת. 

7.2               אתם מכירים בכך שייתכן שתידרשו להתקין עדכונים לצורך השימוש בשירותים ובמוצרים, ואתם מסכימים להתקין באופן מיידי את כל העדכונים שאנחנו מספקים.

7.3               אם אינכם מעוניינים להתקין עדכונים, עליכם לסגור את חשבונכם ולהפסיק את השימוש בשירותים ובמוצרים.  אם אינכם סוגרים את חשבונכם, תמשיכו לקבל עדכונים אוטומטיים.

7.4               המשך השימוש בשירותים ובמוצרים לאחר עדכון מהווה את הסכמתכם המתמשכת לתנאי שירות והתניות שירות אלה.

8.                   מוצרים ושירותים של צד שלישי

8.1               iRobot עשויה לספק לכם אפשרות לקשר את המוצרים והשירותים למוצרים ושירותים של גורם צד שלישי אחד או יותר ("מוצרים ושירותים של צד שלישי").  אתם מחליטים אם ועם אילו מוצרים ושירותים של צד שלישי ברצונכם להתממשק, ואנו דורשים לקבל הסכמה והרשאה מפורשות מכם לשם כך; באפשרותכם לבטל את ההסכמה וההרשאה בכל עת.

8.2               אתם מכירים בכך ומסכימים לכך שמוצרים ושירותים של צד שלישי שאתם מקשרים לחשבונכם או מתממשקים עמם אינם מוצרים ושירותים של iRobot, ואתם מכירים בכך של- iRobot אין שליטה על מוצרים ושירותים של צד שלישי. 

8.3               אתם מסכימים לכך ומכירים בכך ש- iRobot לא מעניקה אף מצג או אחריות בנוגע לבטיחות של מוצרים ושירותים של צד שלישי, ומכירים בכך ומסכימים לכך ש- iRobot אינה אחראית לשימוש שלכם במוצרים ובשירותים של צד שלישי.

8.4               השימוש במוצרים ובשירותים של צד שלישי כפוף לתנאים והתניות אחרים של הגורמים שמפעילים את המוצרים והשירותים הרלוונטיים של צד שלישי.

8.5               אם יש לכם שאלות בנוגע למוצרים ושירותים של צד שלישי, עליכם לפנות למפעיל של המוצר או השירות הרלוונטי.

9.                   כללים לשימוש קביל

9.1               נוסף על הדרישות האחרות המפורטות בתנאי שירות אלה, סעיף זה מתאר כללים ספציפיים החלים על השימוש שלכם בשירותים ("כללים לשימוש קביל").

9.2               בעת השימוש בשירותים, חל עליכם איסור לבצע את הפעולות הבאות:

(a)                 הענקת רישיון, מכירה, השכרה, העברה, הקצאה, הפצה, אירוח או שימוש מסחרי אחר בשירותים;

(b)                שינוי, הפרעה, יירוט, גרימת נזק, שיבוש או פריצה לשירות;

(c)                 גישה לשירותים לצורך בנייה של שירות דומה או מתחרה;

(d)                עקיפה, השבתה או הפרעה בצורה אחרת לתכונות אבטחה הקשורות לשירות או תכונות שמונעות או מגבילות את השימוש בתוכן או העתקה של התוכן הנגיש דרך השירות;

(e)                למעט כפי שמוצהר בתנאי השירות הללו, פעולות של העתקה, שעתוק, הפצה, פרסום חוזר, הורדה, הצגה, פרסום או שידור של כל חלק שהוא מהשירותים בכל צורה או אמצעים שהם;

(f)                  ציון של מידע כוזב או מטעה בפרטי החשבון שלכם;

(g)                מעורבות בכל התנהלות לא חוקית שהיא;

(h)                שימוש בשירות אם חשבונכם הושעה או אם אסרנו עליכם להשתמש בו;

(i)                   שימוש לא נאות בשירות על-ידי החדרה מכוונת של וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים, פצצות לוגיות או חומרים אחרים שיזיקו לשירות או למשתמשים בציוד של השירות;

(j)                   איסוף של נתונים כלשהם מהשירות למעט בהתאם לתנאי השירות הללו;

(k)                 הפרעה, שיבוש או ניסיון לקבל גישה לא מורשית לשרתים או לרשתות המחוברים לשירות, או הפרה של התקנות, תקנוני המדיניות או הנהלים של רשתות כאלה;

(l)                   גישה או ביצוע ניסיונות גישה לכל אחד מהשירותים באמצעים שאינם הממשק המסופק על-ידי iRobot; או

(m)               הסרה, טשטוש או שינוי של הודעות בדבר זכויות קניין (כולל זכויות יוצרים והודעות על סימנים מסחריים).

9.3               אי-ציות לכללי השימוש הקביל מהווה הפרה חמורה של תנאי שירות אלה, ועלול לגרור נקיטה באחת או יותר מהפעולות הבאות מצדנו (עם או ללא הודעה מראש):

(a)                 שלילה מיידית, זמנית או קבועה, של זכותכם להשתמש בשירותים שלנו;

(b)                הנפקת אזהרה;

(c)                 פעולה משפטית נגדיכם, כולל הליכים להחזר כל העלויות (כולל, אך ללא הגבלה, עלויות מנהליות ומשפטיות סבירות) הנובעות מן ההפרה;

(d)                גילוי של מידע מסוג זה לרשויות לאכיפת החוק, בהתאם לשיקול דעתנו.

9.4               אנו רשאים לחקור כל הפרה חשודה של הכללים לשימוש קביל.  במהלך חקירה מסוג זה, נשלול זמנית את זכותכם להשתמש בשירותים, ללא הודעה מראש.

9.5               הפעולות המתוארות בסעיף 9.3 אינן מוגבלות, ואנו רשאים לנקוט פעולות נוספות שאנו רואים לנכון.

10.               רכיבי קוד פתוח

10.1            אפליקציית האינטרנט או האפליקציות לנייד עשויות לכלול קודי תוכנה מסוימים של צד שלישי, שכפופים לרישיונות "קוד פתוח" או "תוכנות חינם" ("תוכנות קוד פתוח").  תוכנות קוד פתוח מסוימות הן בבעלות גורמי צד שלישי.

10.2            אין בתנאי שירות אלה דבר המגביל את זכויותיכם במסגרת התנאים וההתניות של רישיון ישים של תוכנת קוד פתוח מסוג זה, או מעניק לכם זכויות שעוקפות תנאים והתניות אלה.

  1. שימוש והגבלות מוסכמים בנוגע לשירותי iRobot

11.1            השימוש הייעודי בשירותי iRobot

השירותים נועדו לגישה ושימוש עבור מידע ושליטה לא קריטיים-לזמן במוצרים.  על אף שאנחנו שואפים למהימנות מרבית של השירותים, הם לא נועדו לזמינות של 100% מן הזמן. השירותים עשויים להיות כפופים להפרעות וכשלים אקראיים עקב מגוון של סיבות שאינן בשליטת iRobot, כולל, בין היתר, זמינות לא רציפה של רשת Wi-Fi, זמן הפעילות של ספקי שירות, הודעות וספקים של רשתות סלולריות. אתם מכירים בהגבלות אלה ומסכימים לכך ש- iRobot אינה אחראית לנזקים שנגרמים לכאורה עקב תקלה או עיכוב בשירותים.

11.2            השעיה זמנית

השירותים עשויים להיות מושעים באופן זמני ללא הודעה מראש מטעמי אבטחה, תקלה במערכת, תחזוקה ותיקון או נסיבות אחרות.  אתם מסכימים לכך שאינכם זכאים להחזר כספי או לפיצוי בגין השעיות כאלה. iRobot לא מציעה ערובה לזמני פעילות ספציפיים של השירותים.

11.3            דרישות המערכת

עבור שירותים המחייבים שימוש ברשת Wi-Fi, לא תוכלו לגשת לשירותים ללא:

(a)                 רשת Wi-Fi פעילה בבית, שיכולה לאפשר תקשורת מהימנה עם המוצרים;

(b)                חשבון (נדרש עבור פונקציות מסוימות);

(c)                 לקוחות ניידים כמו טלפון או טאבלט נתמך (נדרש עבור פונקציות מסוימות);

(d)                גישה רצופה לאינטרנט בפס רחב;

(e)                רכיבי מערכת אחרים ש- iRobot עשויה לציין.

עבור שירותים המחייבים חיבור Bluetooth, לא תוכלו לגשת לשירותים ללא:

(a)                 חשבון (נדרש עבור פונקציות מסוימות);

(b)                לקוחות ניידים כמו טלפון או טאבלט נתמך (נדרש עבור פונקציות מסוימות) עם קישוריות Bluetooth;

(c)                 רכיבי מערכת אחרים ש- iRobot עשויה לציין.

אתם אחראים להבטיח שיש ברשותכם את כל רכיבי המערכת הנדרשים ושהם תואמים ומוגדרים כהלכה.  אתם מכירים בכך שייתכן שהשירותים לא יפעלו כמתואר אם הדרישות וקריטריוני התאימות לא מתמלאים.

11.4            הגבלות בנוגע למידע

השירותים מספקים לכם מידע ("פרטי מוצר") בנוגע למוצרים והקשר שלהם עם מוצרים ושירותים אחרים.  כל פרטי המוצר מסופקים "כפי שהם" ו"כפי שזמינים".  איננו מספקים כל ערובה שהיא למידת נכונותם ועדכניותם.

12.               הגבלות של שירותי iRobot הקשורים לגורמי צד שלישי

12.1            כללי

השירותים נסמכים על מוצרים ושירותים של צד שלישי, או פועלים עמם. מוצרים ושירותים אלה של צד שלישי אינם בשליטת iRobot, אך תפעולם עשוי להשפיע או להיות מושפע מהשימוש בשירותים וממהימנותם. אתם מכירים בכך ומסכימים לכך ש: (i) השימוש במוצרים וזמינותם תלויים בספקים של מוצרי צד שלישי וספקים של שירותי צד שלישי, וכן (ii) ייתכן שמוצרים ושירותים אלה של צד שלישי לא יפעלו בצורה מהימנה 100% מהזמן, והם עשויים להשפיע על אופן התפעול של השירותים.

12.2            ספקים של שירותי צד שלישי

אתם מכירים בכך ש- iRobot משתמשת בספקים של שירותי צד שלישי על מנת לאפשר היבטים מסוימים של השירותים, כמו, לדוגמה, אחסון נתונים, סנכרון, אימות ותקשורת, והודעות למכשירים ניידים דרך ספקים של מערכות הפעלה למכשירים ניידים ומפעילי רשתות סלולריות.

12.3            ציוד, ספק שירותי אינטרנט, מפעיל רשת סלולרית

אתם מכירים בכך שזמינות השירותים תלויה ב- (i) מחשב, המכשיר הנייד, רשת החשמל הביתית, רשת ה- Wi-Fi הביתית שלכם ופריטי ציוד קשורים נוספים שברשותכם ("ציוד"‏), (ii) ספק שירותי האינטרנט שלכם ("ספק שירותי אינטרנט"‏/ISP), ו- (iii) מפעיל הרשת הסלולרית שלכם ("מפעיל רשת סלולרית").  אתם מסכימים להיות אחראים לכל העלויות הנגבות על-ידי ספק שירותי האינטרנט ומפעיל הרשת הסלולרית שלכם בקשר לשימוש שלכם בשירותים. כמו כן, אתם מכירים בכך שאתם אחראים לציות לכל ההסכמים, תנאי השימוש/השירות ותקנוני מדיניות חלים אחרים של ספק שירותי האינטרנט ומפעיל הרשת הסלולרית שלכם.

12.4            חנויות אפליקציות

אתם מכירים בכך ומסכימים לכך שזמינותן של אפליקציות לנייד תלויה באתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי שמהם אתם מורידים את האפליקציות לנייד, לדוגמה, ה- App Store של Apple או החנות לאפליקציות Android של Google (כל אחת מהן, "חנות אפליקציות"). אתם מכירים בכך שתנאי שירות אלה חלים ביניכם לבין iRobot, ולא מול חנות אפליקציות. לכל חנות אפליקציות עשויים להיות תנאים והתניות משלה, שעליכם להסכים להם לפני הורדת אפליקציות לנייד ממנה. אתם מסכימים לציית לתנאים וההתניות של חנויות אפליקציות אלה, ולכך שרישיונכם להשתמש באפליקציות לנייד מותנה בציות שלכם לתנאים והתניות אלה. עד למידה המרבית שתנאים והתניות אחרים מחנויות אפליקציות מסוג זה אינם מגבילים כמו, או מתנגשים עם, התנאים וההתניות של תנאי שירות אלה, התנאים וההתניות המחמירים יותר של תנאי שירות אלה יהיו בתוקף.

12.5            קישורים והפניות לאתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים שמופעלים על-ידי גורמי צד שלישי ("אתרי צד שלישי") והפניות לספקי צד שלישי ("ספקים נזכרים"). אתרי צד שלישי וספקים מופנים כאלה אינם תחת שליטתנו. iRobot מספקת קישורים אלה לנוחות בלבד, ואינה בודקת, מאשרת, מפקחת, תומכת, מעניקה אחריות או מעניקה כל מצג שהוא ביחס לאתרי צד שלישי וספקים נזכרים כאלה.  השימוש שלכם באתרי צד שלישי אלה הוא באחריותכם בלבד.

12.6            שחרור מאחריות

iRobot אינה אחראית לגורמי צד שלישי או למוצרים והשירותים שלהם, לרבות, ללא הגבלה, חנויות אפליקציות, מוצרים ושירותים של צד שלישי, אתרי צד שלישי, ספקים נזכרים, ציוד, ספקי שירותי אינטרנט ומפעילי רשתות סלולריות. iRobot לא נושאת אחריות ואתם משחררים את iRobot ומעניקי הרישיונות והספקים שלה מתביעות, חבויות ונזקים ידועים ולא ידועים, בעבר בהווה ובעתיד, הנובעים מהאינטראקציות שלכם או קשורים לאינטראקציות שלכם עם גורמי צד שלישי כאלה ועם המוצרים והשירותים שלהם, גם אם אינכם מודעים לתביעה שייתכן שקיימת במועד הבעת הסכמתכם לשחרור זה מאחריות. 

13.               בעלות וקניין רוחני

13.1            אתם מסכימים לכך שכל המידע הסודי, זכויות היוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות במוצר, בתוכנת המוצר ובשירותים הם בבעלות iRobot או האנשים שהעניקו לנו רישיון להשתמש בזכויות אלה.  אתם מסכימים לכך שאין לכם זכויות במוצר, בתוכנת המוצר ובשירותים, או בקשר אליהם, למעט הזכות להשתמש בהם בהתאם לתנאי שירות אלה.

13.2            אתם רשאים להעתיק חלקים בשירותים (כולל אתר זה) למחשב פרטי שלכם למטרת שימוש אישי בלבד. אינכם רשאים להשתמש בתוכן השירותים בכל צורה פומבית או מסחרית שהיא, או להעתיק או לשלב את תוכני השירותים בכל עבודה אחרת, כולל אתר אינטרנט משלכם, ללא הסכמה כתובה מ- iRobot. עליכם להחזיק ברישיון מאיתנו לפני שתוכלו לפרסם או להפיץ מחדש כל חלק שהוא של השירותים.

13.3            iRobot שומרת את הבעלות הכוללת והמלאה על כל התכנים של השירותים, כולל תוכנות ניתנות להורדה וכל הנתונים המתלווים אליהן. חל עליכם איסור להעתיק, לשנות או לשעתק בכל דרך אחרת את השירותים או תוכנם, או לגרום נזק למבנה או להצגה של השירותים או כל תוכן הכלול בהם.

14.               סיום הקשר

14.1            אם, בכל שלב שהוא, אינכם חשים כי באפשרותכם להסכים לתנאי שירות אלה, או לכל שינוי שנערך בתנאי השירות או בשירותים, עליכם להפסיק להשתמש בשירותים באופן מיידי.

14.2            אם ברצונכם לסיים את השימוש בשירותים, פעלו לפי ההוראות להשבתת חשבונכם [בתכונת ההגדרות של השירותים שלנו].

14.3            אנחנו רשאים לסיים באופן מיידי את השימוש שלכם בשירותים אם אתם מפרים את הכללים לשימוש קביל, כלל חשוב אחר או תנאים והתניות שהגדרנו עבור הגישה לשירות או לשימוש בו, כולל תנאי שירות אלה.

14.4            אנו רשאים גם לבטל את השירות [בכל עת] [כל עוד אנו מספקים הודעה סבירה מראש שבכוונתנו לעשות זאת].

14.5            אם אתם או אנחנו מסיימים את השימוש שלכם בשירותים, או אם אנחנו מבטלים את השירותים, אנו רשאים למחוק או לשנות את חשבונכם או כל מידע אחר שאנו מחזיקים לגביכם.  תאבדו גם את הזכויות שיש לכם לשימוש בשירותים.  לא נציע לכם פיצוי בגין אובדן מסוג זה.

14.6            אם אתם מעבירים מוצר לבעלים חדשים, זכותכם להשתמש בשירותים ביחס למוצר זה מסתיימת באופן מיידי, ולבעלים החדשים לא תהיה זכות להשתמש במוצר או בשירותים באמצעות החשבון שלכם, והם יידרשו להירשם לפתיחת חשבון חדש אצל iRobot.

15.               החבות/אחריות שלנו כלפיכם

15.1            לצערנו, בשל אופי האינטרנט והטכנולוגיה, השירותים מסופקים על בסיס "כפי שזמינים" ו"כפי שהם".  המשמעות היא שאיננו יכולים להבטיח שהשימוש שלכם בשירותים יהיה נקי מהפרעות, מעיכובים ומשגיאות, או שיעמוד בציפיותיכם, ואיננו מספקים כל התחייבות שהיא בקשר לביצועים או לזמינות של השירותים בתנאי שירות אלה. כמו כן, עד למידה המרבית המותרת לנו, אנו מחריגים כל אחריות שהיא שעשויה להיות נרמזת בחוק.

15.2            עד למידה המרבית המותרת בחוק, איננו נושאים כל אחריות שהיא בגין תביעות הנובעות מהפצת השירותים (משום שהם מסופקים בחינם).

15.3            בכל מקרה, לעולם לא נישא אחריות בגין אובדן או נזק שאין סבירות לצפות מראש.

16.               יישוב מחלוקות

16.1            אם יש לכם מחלוקת עמנו בקשר לשירותים, ראשית פנו אלינו לכתובת global.irobot.com כדי לנסות ליישב את המחלוקת מולנו באופן לא רשמי.

16.2            במקרה הבלתי סביר ש- iRobot לא הצליחה ליישב מחלוקת באופן לא רשמי, נדון עמכם ונסכים עמכם על הדרך היעילה ביותר ליישוב המחלוקת.

17.               שינויים בשירותים

17.1            אנחנו ממשיכים לעדכן ולשפר את השירותים על מנת לנסות למצוא דרכים לספק לכם תכונות ושירותים חדשים וחדשניים. שיפורים ועדכונים מתבצעים גם על מנת לשקף את השינויים בטכנולוגיות, בהעדפות, באופני ההתנהגות ובאופן שבו אנשים משתמשים באינטרנט ובשירותים שלנו.

17.2            לשם כך, ייתכן שנידרש לעדכן, להגדיר מחדש, להפסיק להציע ו/או לתמוך בחלקים מסוימים בשירותים, או בתכונות הקשורות לשירות ("שינויים בשירותים"). שינויים אלה בשירותים עשויים להשפיע על פעילויות שביצעתם בעבר בשירות, תכונות שאתם משתמשים בהן ופרטי המוצר שברשותכם ("רכיבי שירות"). כל שינוי שהוא בשירותים עשוי להיות כרוך במחיקה או איפוס של רכיבי השירות שלכם.

17.3            אתם מסכימים לכך שמאפיין מרכזי של השירותים שלנו הוא שינויים שיוטמעו בשירותים עם הזמן, וזהו אחד היסודות החשובים שעל בסיסם אנו מעניקים לכם גישה לשירותים. לאחר ביצוע שינויים בשירותים, המשך השימוש שלכם בשירותים יעיד על הסכמתכם לשינויים שבוצעו בשירותים. אתם תמיד חופשיים להפסיק להשתמש בשירותים או להשבית את חשבונכם בתכונת ההגדרות של השירותים.

17.4            אתם מסכימים לכך שאנו לא נישא חבות כלפיכם או כלפי כל צד שלישי שהוא בגין שינויים בשירותים.

17.5            אנו ננסה, ככל שניתן וסביר, ליצור עמכם קשר וליידע אתכם על שינויים מהותיים בשירותים.

18.               שינויים במסמכים

18.1            אנו רשאים לעדכן את תנאי השירות הללו מעת לעת, אך הגרסה העדכנית ביותר תמיד תתפרסם בדף www.irobot.com/legal.

18.2            שינויים יוטמעו בדרך כלל עקב הוספת תכונות חדשות לשירות, שינויים בחוק, או אם עלינו להבהיר את עמדתנו בנוגע לסוגיה מסוימת.

18.3            אנו ננסה, ככל שניתן וסביר, ליצור עמכם קשר וליידע אתכם על שינויים מהותיים במסמכים הנזכרים בתנאי שירות אלה. אנו עשויים ליצור עמכם קשר דרך השירות (לדוגמה, על-ידי הצגת בקשה לאישור השינויים לפני המשך השימוש בשירות) או בהודעת דוא"ל נפרדת.

18.4            בדרך כלל, ננסה לספק אזהרה מסוימת לפני כניסת תנאים חדשים לתוקף. עם זאת, לפעמים תידרש הטמעה מיידית של שינויים, ובמקרה זה, לא נספק התראה.  לאחר ביצוע שינויים בתנאי השירות, המשך השימוש שלכם בשירותים יעיד על הסכמתכם לשינויים.

19.               מסמכים שרלוונטיים לקשר שלנו עמכם

19.1            הגרסה הנוכחית של תנאי השירות מכילה את התנאים וההתניות היחידים שחלים על הקשר שלנו עמכם.  גרסאות קודמות של תנאי השירות לא יהיו עוד בתוקף בנוגע לקשר בינינו, ויוחלפו באופן מלא בגרסה הנוכחית.

19.2            בכוונתנו להסתמך על תנאי שירות אלה כבסיס לתנאי ההסכם הכתוב מולכם בעבור הקצאת השירותים. אם חלק כלשהו בתנאי השירות אינו ניתן לאכיפה, יתר תנאי השירות יישארו בתוקף וימשיכו לחול על הקשר בינינו.

19.3            אם לא תצייתו לתנאי שירות אלה ואנו לא ננקוט פעולה מיידית נגדכם, לא נמנעת מאיתנו הזכות לנקוט פעולה בעתיד.

20.               החוק

20.1            תנאי שירות אלה כפופים לחוק החל בבריטניה.  בתי המשפט בבריטניה יהיו תחום השיפוט הלא בלעדי לכל מחלוקת הנובעת מהשימוש שלכם בשירותים, או בקשר אליו.

20.2            אין בפסקה זו דבר המונע מאיתנו לחפש צו מניעה (מיידי) או סעד הוגן בבתי המשפט עבור סוגיות הקשורות לאבטחת נתונים, קניין רוחני או גישה לא מורשית לשירותים.

21.               הקצאה

אינכם מורשים להקצות את תנאי שירות אלה ואת כל הזכויות והחובות המשויכות, או להעביר אותם בצורה אחרת לאדם אחר, ללא הסכמה כתובה מ- iRobot. iRobot רשאית להקצות תנאי שירות אלה ללא הגבלה. תנאים אלה מחייבים כל נמען הקצאה מורשה.

22.               הודעות

iRobot עשויה לספק לכם הודעות כנדרש על פי חוק או למטרות אחרות באמצעות (לפי שיקול דעתה) דואר אלקטרוני לכתובת הדוא"ל הראשית המשויכת לחשבונכם, עותק מודפס, או פרסום של הודעה כזו באתר. iRobot אינה אחראית לסינון אוטומטי שאתם או ספק הרשת שלכם מחילים על הודעות דוא"ל. iRobot ממליצה שתוסיפו את הכתובת @iRobot.com לפנקס כתובות הדוא"ל שלכם כדי להבטיח שתקבלו הודעות דוא"ל מ- iRobot.

23.               גילויים

 global.irobot.com עיינו כאן לקבלת הכתובת של iRobot.

24.               יצירת קשר, משוב ותלונות

24.1            אם ברצונכם ליצור עמנו קשר בנוגע לתנאי השירות או מסמך כלשהו שנזכר בהם, שלחו לנו הודעת דוא"ל לכתובת global.irobot.com.

אנחנו שמחים לשמוע מהמשתמשים שלנו, ותמיד מעוניינים לשמוע על דרכים חדשות שבהן נוכל לשפר את השירות. שליחת משוב מעידה על הסכמתכם להעניק לנו זכויות שיש ברשותכם בנוגע למשוב, כדי שנוכל להשתמש בו ולאפשר לאחרים להשתמש בו ללא הגבלה ומבלי לפצות אתכם בתשלום.

תאריך העדכון האחרון והכניסה לתוקף של מדיניות זו הוא 30/09/2016